☏ 02163477361 Bizi arayabilir yada sizi aramamız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İç Mimarlık

İç Mimarlık denildiğinde akla ilk gelen firma Türkiye'nin lider iç mimarlık ofisi Karnap Mimarlıktır. Dekorasyondan tadilata tüm iç mimarlık işleriniz.

Anahtar teslim hizmeti vermekte olan firmamız hayallerinizdeki tasarımları sizlere sunmaktadır. Güzel dokunuşlar ve etkili sunumlarla en kaliteli iç mimarlık hizmeti veren Karnap Mimarlık, Türkiye sınırlarında en kaliteli hizmeti vermektedir. Kaliteli bir ekip ve muhteşem tasarımlar sunan profesyonel mimar ekibimiz ile yaratmış olduğumuz projeler mekanlarınıza aydınlık kazandırıyor. Karnap Mimarlık başarısına her geçen gün yenisini ekleyerek yükselmeye ve ilerlemeye devam ediyor. 
 
 Her Tarza Uygun Oda Tasarımları:
Hiç şüphesiz ki evlerin en çok kullanılan ve misafirlerinizi ağırladığınız odaların eşsiz dokunuşlara ihtiyacı da vardır. Bunun için yapılması gerekenlerden biri yaşamımızın büyük kısmını geçirdiğimiz odalarda hangi tarzı aradığımızı belirlemek olacaktır. Sizin belirtmiş olduğunuz hatta çizerek sunduğunuz tarzı sizin için yaratıyoruz. Üstelik kısa sürede ve anahtar teslim yaparak sunuyoruz. Odalarınızda sizin tarzınıza yeni ve farklı tasarımlar ekleyerek şıklığı ve zarafeti yansıtıyoruz. 
 
İç Mimarlık
 
Ofislerde Şık Tasarımlar:
İç mimari konusunda dikkat edilen konulardan biri de ofis tasarımlarıdır. Kaliteli ve ferah çalışma alanı oluşturmak çalışma verimini de artırmaya yardımcı olacağından dolayı sizin için yeni ofis tasarımları yarattık. Galerimiz üzerinden ofis tasarımlarına göz atarak kendi zevkinize uygun olanını seçebilirsiniz. Huzurla çalışabileceğiniz ferah ofis tasarımlarımız ile sizlere en iyisini sunmayı hedefliyoruz. 
 
Huzurlu Uykunun Baş Tacı:
Kaliteli ve huzurlu bir uykunun baş tacı olan yatak odası tasarımlarını size sunan Karnap iç mimarlık, son zamanlarda tasarılarına yenilerini de eklemiştir. Klasik, erganomik, basit ya da abartılı tasarımlarımız arasından kendi tarzınıza uygun olanını seçebilirken aynı zamanda özgün dokunuşlar da talep edebilirsiniz. Böylece kaliteli ve huzurlu uyku için yatak odalarında perdelerden ışıklandırmaya varana kadar pek çok unsur dikkatleri çekmektedir. Bu tasarımlar için müşterilerimizle ayrıntılı görüşme yapıp ve gereken adımları ekibimizle birlikte atıyoruz. 
 
Hayallerinize ve Bütçenize Uygun Hizmet:
Karnap Mimarlık sizin hayalinizi tasarlarken cebinizi de düşünüyor. Her hayale ve her bütçeye uygun tasarımlar belirleyerek size sunuyor ve gerekli kolaylığı sağlıyoruz. Sonuç olarak iç mimarlık hizmeti almak isteyen müşterilerimiz iletişim numaramız üzerinde bize ulaşarak gerekli bilgiyi alabilmektedir. Adresimize gelerek firma yetkilimizle görüştükten sonra mekanınızı ziyaret ediyoruz. Tasarımlarımızı bu ölçüde size sunarak görüşmelerimizi tamamlıyoruz. Karnap Mimarlık olarak işimizi öz veriyle yapmanın onurunu yaşıyoruz. 
 

KARNAP MİMARLIKİLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

Eski Bağdat Caddesi

No:19 34840 Altıntepe/İstanbul

Telefon:

02163477361

E-mail:

karnap@karnapmimarlik.com

Adınız :
E-mail :
Güvenlik Kodu :
Telefon :
Mesaj :