☏ 02163477361 Bizi arayabilir yada sizi aramamız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İç Mimarlık Hizmetleri

Karnap Mimarlık olarak iç mimarlık hizmetleri seçeneklerinde ilk sırada proje aşamalarımız yer almaktadır.Çalıştığımız siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.

İç Mimarlık Hizmetleri

Karnap Mimarlık olarak iç mimarlık hizmetleri seçeneklerinde ilk sırada proje aşamalarımız yer almaktadır. Bizimle çalışan değerli müşterilerin değerli fikirlerini dinlemekte, tam olarak ne talep ettiklerini değerlendirdikten sonra proje olarak karşılarına getirmekteyiz. Ekibimiz tamamen yaratıcı unsurları bir araya getirerek hizmetlerin karşılığını dinamik bir süreç içerisinde ele almaktadır. Hem evlere hem de ofislere taşıdığımız iç mimarlık hizmetleri proje kısmı onaylandıktan sonra hayata geçirilmektedir. Çeşitli fotoğraflar ve görselleri hazırlayıp sunduğumuz müşteriler kararlarını verdikten sonra yaratıcı çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. 
 
 Tasarım ve Görselleştirme Seçeneklerimiz 
 
iç mimarlık hizmetletiPiyasa içerisinde hayata geçirebileceğimiz birçok konsept tasarımı mevcut. Bu tasarım seçenekleri arasında yapılarınıza ve isteklerinize en uygun olanı ele alıyor ve üretim sürecine yön veriyoruz. Aynı zamanda önce hayal ve planlar dahilinde olan tüm seçenekleri de görselleştirme seçenekleri ile birlikte beğeninize sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz çizim, fotoğraf ve grafik kapsamında sizlere birden fazla görsel ve alternatif arz etmektedir. Tüm çalışmalarımızda iki ana işlevi baz almaktayız.
 
  Önce işlevsel sonra estetik. Bizlerle iç mimarlık hizmetleri kapsamında değiştirmemizi istediğiniz tüm yapılar ne kadar dar ya da küçük olursa olsun profesyonel dokunuşlarımız ile birlikte bu alanları çok daha kullanışlı bir noktaya taşıyoruz. Home office olarak çalışan kişiler de ev ve iş yeri düzenini bizlere güvenli bir şekilde teslim edebilir. Taklitten uzak ve tamamen orijinal bir çalışma ilkemiz bulunmaktadır. Tamamen bize ait fikirler ve görselleştirme teknikleri ile birlikte farkı yaşama ve çalışma alanlarınıza taşımaya devam ediyoruz. 
 
 Danışmanlık ve Proje Yönetimi Hizmetlerimiz 
 
İç Mimarlık Hizmetleri arayışınızda Karnap Mimarlık olarak hizmetinizdeyiz. Bizimle çalışmak için irtibata geçen müşterilerimize ek olarak danışmanlık ve proje yönetimi konusunda da hizmetler sunuyoruz. Tüm plan yaratma süreçlerinde hem teknik hem de teorik olarak yanınızdayız. Bizlere ulaştırdığınız tüm soruları ve sorunları gerçekleştirdiğimiz toplantılarda ele alıyor, sizlere en uygun vakitte birçok proje yönetimi dosyası ile birlikte hizmetler yürütüyoruz. Son olarak uygulama kontrolörlüğü alanında da çalışmalarımız profesyonel bazda devam etmektedir. Uygulamalarınızı kontrol ediyor, eksik ve hatalı yerleri tespit ediyor ve danışmanlı yaparak çok daha estetik ve işlevsel bir yapıya kavuşmanızı sağlıyoruz. 
 
 

KARNAP MİMARLIKİLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

Eski Bağdat Caddesi

No:19 34840 Altıntepe/İstanbul

Telefon:

02163477361

E-mail:

karnap@karnapmimarlik.com

Adınız :
E-mail :
Güvenlik Kodu :
Telefon :
Mesaj :